Welcome to the FIFA 2022 World Cup
Hosted by Addingstone

Group Stage

What 's On

Monday, November 21

Senegal vs Netherlands (10am GMT, ITV)

England vs Iran (1pm GMT, BBC)

Qatar vs Ecuador (4pm GMT, BBC)

United States vs Wales (7pm GMT, ITV)

 

Thursday, November 24

Switzerland vs Cameroon (10am GMT, ITV)

Uruguay vs South Korea (1pm GMT, BBC)

Portugal vs Ghana (4pm GMT, ITV)

Brazil vs Serbia (7pm GMT, BBC)

Sunday, November 27

Japan vs Costa Rica (10am GMT, ITV)

Belgium vs Morocco (1pm GMT, BBC)

Croatia vs Canada (4pm GMT, BBC)

Spain vs Germany (7pm GMT, BBC)

Wednesday, November 30

Tunisia vs France (3pm GMT, BBC)

Australia vs Denmark (3pm GMT, BBC)

Poland vs Argentina (7pm GMT, BBC)

Saudi Arabia vs Mexico (7pm GMT, BBC)

Tuesday, November 22

Argentina vs Saudi Arabia (10am GMT, ITV)

Denmark vs Tunisia (1pm GMT, ITV)

Mexico vs Poland (4pm GMT, BBC)

France vs Australia (7pm GMT, BBC)

Friday, November 25

Wales vs Iran (10am GMT, BBC)

Qatar vs Senegal (1pm GMT, BBC)

Netherlands vs Ecuador (4pm GMT, ITV)

England vs United States (7pm GMT, ITV)

Monday, November 28

Cameroon vs Serbia (10am GMT, ITV)

South Korea vs Ghana (1pm GMT, BBC)

Brazil vs Switzerland (4pm GMT, ITV)

Portugal vs Uruguay (7pm GMT, ITV)

Thursday, December 1

Canada vs Morocco (3pm GMT, BBC)

Croatia vs Belgium (3pm GMT, BBC)

Japan vs Spain (7pm GMT, ITV)

Costa Rica vs Germany (7pm GMT, ITV)

Wednesday, November 23

Morocco vs Croatia (10am GMT, ITV)

Germany vs Japan (1pm GMT, ITV)

Spain vs Costa Rica (4pm GMT, ITV)

Belgium vs Canada (7pm GMT, BBC)

Saturday, November 26

Tunisia vs Australia (10am GMT, BBC)

Poland vs Saudi Arabia (1pm GMT, ITV)

France vs Denmark (4pm GMT, ITV)

Argentina vs Mexico (7pm GMT, ITV)

Tuesday, November 29

Ecuador vs Senegal (3pm GMT, ITV)

Netherlands vs Qatar (3pm GMT, ITV)

Iran vs United States (7pm GMT, BBC)

Wales vs England (7pm GMT, BBC)

Friday, December 2

Ghana vs Uruguay (3pm GMT, BBC)

South Korea vs Portugal (3pm GMT, BBC)

Serbia vs Switzerland (7pm GMT, ITV)

Cameroon vs Brazil (7pm GMT, ITV)

  • Mon 21 Nov
    21 Nov, 13:00 – 15:00
    Fareham, Eagle Point, Little Park Farm Rd, Fareham PO15 5TD, UK
  • Fri 25 Nov
    25 Nov, 19:00 – 21:00
    Fareham, Eagle Point, Little Park Farm Rd, Fareham PO15 5TD, UK
  • Tue 29 Nov
    29 Nov, 19:00 – 21:00
    Fareham, Eagle Point, Little Park Farm Rd, Fareham PO15 5TD, UK

Round of 16

What 's On

Saturday, December 3

Group A Winner vs Group B Second Place (3pm GMT)

Group C Winner vs Group D Second Place (7pm GMT)

Sunday, December 4

Group D Winner vs Group C Winner (3pm GMT)

Group B Winner vs Group A Second Place (7pm GMT)

Monday, December 5

Group E Winner vs Group F Second Place (3pm GMT)

Group G Winner vs Group H Second Place (7pm GMT)

Tuesday, December 6

Group F Winner vs Group E Second Place (3pm GMT)

Group H Winner vs Group G Winner (7pm GMT)

Quarter-Finals

Semi-Finals

Friday, December 9

Round of 16 5 Winner vs Round of 16 6 Winner (3pm GMT)

Round of 16 1 Winner vs Round of 16 2 Winner (7pm GMT)

Saturday, December 10

Round of 16 7 Winner vs Round of 16 8 Winner (3pm GMT)

Round of 16 3 Winner vs Round of 16 4 Winner (7pm GMT)

Tuesday, December 13

Quarter-Final 1 Winner vs Quarter-Final 2 Winner (7pm GMT)

Wednesday, December 14

Quarter-Final 3 Winner vs Quarter-Final 4 Winner (7pm GMT)

Third-Place Play-Off

Saturday, December 17

Semi-Final 1 Loser vs Semi-Final 2 Loser (3pm GMT)

FINAL

Sunday, December 18

Semi-Final 1 Winner vs Semi-Final 2 Winner (3pm GMT)